Zrób zdjęcie, wejdź do gry! wygrywaj!

Zrób zdjęcie, wejdź do gry!

Kamienice Wandy zostały stworzone w stylu, który oddaje charakter Grzegórzek i starego Krakowa. Nowoczesna inwestycja jest pomostem łączącym fascynującą przeszłość i dynamiczną teraźniejszość.

„Kraków Przeszłości” to konkurs, współorganizowany z Muzeum Historii Fotografii którego celem jest pokazanie, jak nasze miasto zmieniało się przez lata, oraz nabierało nowych kształtów i barw. W aplikacji konkursowej umieściliśmy zdjęcia przedstawiające wyjątkowe miejsca na mapie miasta.

Uczestnik konkursu ma do wyboru dwa zadania. Może wykonać współczesne zdjęcie w jednej z lokalizacji wskazanych przez nas na zdjęciach archiwalnych lub dodać własne zdjęcie „z przeszłości”.

Wygrywa zdjęcie, które zdobędzie największą liczbę głosów.Na zwycięzcę naszego konkursu czeka rower miejski Tempo Classico 3 SPD, idealny na wycieczki z aparatem po Krakowie. Dodatkowo dla uczestników przygotowaliśmy nagrody niespodzianki oraz 100 biletów na wystawy Muzeum Historii Fotografii w Krakowie. Zrób zdjęcie, wejdź do gry!

 

https://www.facebook.com/KamieniceWandy/app_327635403994112

2 osób bierze udział w tym konkursie.