Zrób zdjęcie dziecku wiosną i wygraj!

Nagrody do wygrania:
W Konkursie nagrodą główną jest zestaw: Książeczka dla dzieci o przygodach Misia i przyjaciół, kubek firmowy, pamiątkowy plakat oraz zdjęcie miesiąca zostanie wydrukowane w kalendarzu na 2012 rok. Dodatkowo wyróżnionych 9 autorów zdjęć otrzyma książeczki z serii Miś i przyjaciele.

Opis konkursu:

Konkurs organizuje serwis Linkbaby.pl, który przeznaczony jest dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym można znaleźć porady i informacje o ciąży, dietach, pielęgnacji dziecka, etapach jego rozwoju. Powstała tam też społeczność rodziców dyskutujących przede wszystkim o dzieciach, choć nie tylko.
Konkurs organizowany przez Lnkbaby.pl przeznaczony jest dla rodziców i ich dzieci. Zabawa, polega na zrobieniu zdjęć (można zgłosić 1-5) swojemu dziecku w miesiącu kwietniu. Fotografia powinna być w scenerii wiosennej, najlepiej w plenerze. Zdjęcie powinno mieć pierwotny wymiar 1080×768 pikseli, a następnie zmniejszoną kopię należy przesłać do serwisu. Aby wziąć udział w konkursie trzeba się zalogować w serwisie. Konkurs jest cykliczny. Każde zgłoszone zdjęcie bierze udział w głosowaniu w danym miesiącu kalendarzowym. Inni użytkownicy mogą głosować i dodawać komentarze do zdjęcia. Osoby niezarejestrowane mogą tylko głosować na zdjęcie.

W kwietniu Komisja wyłoni zwycięskie zdjęcie spośród 10 najwyżej ocenianych. Autor otrzyma Książeczkę dla dzieci, kubeczek i pamiątkowy plakat, a zdjęcie zostanie opublikowane w kalendarzu na 2012 rok. Dodatkowo dziewięciu autorom wyróżnionych przez Komisję zdjęć zostanie przyznana nagroda w Książeczki o przygodach Misia i jego przyjaciół.

Organizator konkursu:
Konkurs organizuje portal dla rodziców www.linkbaby.pl

Zdjęcie miesiąca kwietnia

1 osoba bierze udział w tym konkursie