Zdjęcie miesiąca na LinkBaby.pl

Nagrody do wygrania: W każdym miesiącu 10 fotografii, które zdobędą największą ilość głosów otrzyma nagrody rzeczowe – w tym miesiącu firmowe kubki z łyżeczkami. Spośród finałowych dziesięciu fotografii miesiąca stycznia […]

Nagrody do wygrania:

W każdym miesiącu 10 fotografii, które zdobędą największą ilość głosów otrzyma nagrody rzeczowe – w tym miesiącu firmowe kubki z łyżeczkami.

Spośród finałowych dziesięciu fotografii miesiąca stycznia komisja wybierze jedną, która zostanie wydrukowana w formie plakatu. Konkurs trwa cały rok, zdjęcia każdego miesiąca zostaną wydane w formie kalendarza na 2012 rok.

Opis konkursu:

Konkurs organizowany przez LinkBaby.pl przeznaczony jest dla rodziców i ich dzieci. Zabawa, polega na zrobieniu zdjęcia swojemu dziecku w miesiącu styczniu. Fotografia powinna być w scenerii zimowej, w plenerze lub z widocznym zimowym krajobrazem. Zdjęcie powinno mieć pierwotny wymiar 1080×768 pikseli, a następnie zmniejszoną kopię należy przesłać do serwisu. Aby wziąć udział w konkursie trzeba się zalogować w serwisie. Konkurs jest cykliczny. Każde zgłoszone zdjęcie bierze udział w głosowaniu w danym miesiącu kalendarzowym. Inni użytkownicy mogą głosować i dodawać komentarze do zdjęcia. Osoby niezarejestrowane mogą tylko głosować na zdjęcie.

Organizator konkursu:

Konkurs organizuje nowo powstały serwis LinkBaby.pl, który przeznaczony jest dla przyszłych i obecnych rodziców. Na stronach serwisu można znaleźć porady i informacje o ciąży, dietach, pielęgnacji dziecka, etapy jego rozwoju oraz społeczność o podobnych problemach i zainteresowaniach.

Szczegóły na stronie serwisu pod adresem

2 osób bierze udział w tym konkursie.