Zabiorę Cię właśnie tam

Ty i książka, razem.. Upamiętnij wasze wspólne wakacje i prześlij nam swoje zdjęcie z nią. Będzie to pamiątka na całe życie… Wszystkie nadesłane fotografie, opublikujemy na naszym profilu pod koniec […]

Ty i książka, razem..

Upamiętnij wasze wspólne wakacje i prześlij nam swoje zdjęcie z nią. Będzie to pamiątka na całe życie…

Wszystkie nadesłane fotografie, opublikujemy na naszym profilu pod koniec sierpnia. A trzech szczęśliwców, którzy otrzymają jak największą liczbę „lubię to”, obdarujemy pakietem książek!

Głosowanie będzie trwało od 02.09.2013r godzina 9:00 (daty publikacji), w tym czasie możecie zaangażować całą Waszą rodzinę, wszystkich znajomych, kogo tylko chcecie. Macie na to czas do 08.09.2013r godziny 23:59, wtedy zakończymy głosowanie.
To wy zdecydujecie, które zdjęcie podoba Wam się najbardziej! Czekamy na Wasze pamiątki do końca sierpnia 2013r! 🙂 Nie zapomnijcie dodać tytułu książki oraz autora, który był z Wami na wakacjach.

Zdjęcia prosimy przesyłać na adres mailowy zabioreciewlasnietam@polskieksiegarnie.pl lub za pośrednictwem wiadomości na naszym profilu Fan Page Polskie Księgarnie.

 

http://polskieksiegarnie.pl/superksiegarnie/index.php?option=com_content&view=article&id=407:zabiore-cie-wlasnie-tam-gdzie-urlop-swoj-mam&catid=10&Itemid=206

1 osoba bierze udział w tym konkursie