Wygraj zmywarkę i 15 000 zł!

Nagrody do wygrania: 15 000 zł zmywarki marki Siemens Opis konkursu: Konkurs jest kierowany do wszystkich zainteresowanych sztuką filmową, szczególnie zaś do grup filmowych i twórców niezależnych. Autorzy najlepszych i […]

Nagrody do wygrania:
15 000 zł

zmywarki marki Siemens

Opis konkursu:
Konkurs jest kierowany do wszystkich zainteresowanych sztuką filmową, szczególnie zaś do grup filmowych i twórców niezależnych.

Autorzy najlepszych i najpopularniejszych produkcji zdobędą cenne nagrody. Film nie może trwać dłużej niż 60 sekund. Nagradzana będzie inwencja, kreatywność i oryginalność!

konkurs filmowy organizowany jest przez marki Siemens i Finish. Do wygrania 15 000 złotych oraz energooszczędne zmywarki Siemens! Chcesz zdobyć nagrody? Nakręć krótki film pokazujący Twój pomysł na 30 minut przyjemności!

Zgodnie z raportem GUS na zmywaniu naczyń przeciętnie spędzamy około 30 minut dziennie. Aby to zmienić, wystarczy zrezygnować z ręcznego zmywania, kupić zmywarkę a zyskany czas przeznaczyć na ciekawsze rzeczy! Celem akcji „30 minut przyjemności” jest pokazanie jak przyjemnie spędzić czas.

W związku z tym marki Siemens i Finish organizują konkurs na najlepszy film wirusowy ukazujący pomysł na oryginalne i pomysłowe spędzenie 30 minut przyjemności, które zyskujesz każdego dnia, kupując zmywarkę

Organizator konkursu:
marka Siemens

marka Finish

http://www.30minutprzyjemnosci.pl/

3 osób bierze udział w tym konkursie.