Wygraj wodę toaletową TIGER dla mężczyzn

Ostatnio nie organizowaliśmy żadnych konkursów skierowanych do mężczyzn. Czas to zmienić! 🙂 Wody toaletowe TIGER dla mężczyzn aktywnych swoją kompozycją zapachową zagrzewają do podjęcia nowego działania.  W konkursie do wygrania […]

Ostatnio nie organizowaliśmy żadnych konkursów skierowanych do mężczyzn. Czas to zmienić! 🙂 Wody toaletowe TIGER dla mężczyzn aktywnych swoją kompozycją zapachową zagrzewają do podjęcia nowego działania. 

W konkursie do wygrania są 2 nagrody, którymi są wody perfumowane Tiger – pierwsza osoba otrzyma zapach Tiger Fight, a druga Tiger Energy.

Gotowy na wyzwania? TIGER FIGHT – zwyciężaj z klasą!

Kompozycja zapachowa TIGER FIGHT zagrzewa do podjęcia nowego wyzwania. Orzeźwiające cytrusy przełamane korzennymi i drzewnymi nutami wyzwalają potencjał, który drzemie w każdym prawdziwym mężczyźnie. TIGER FIGHT to intrygująca, elegancka, a zarazem niezwykle męska kompozycja, która doskonale dopełnia wizerunek zdecydowanego, dynamicznego mężczyzny.


TIGER ENERGY – zaraź innych swoją energią

Ożywcza niczym podmuch morskiej bryzy, woda toaletowa TIGER ENERGY wzmacnia kreatywność i motywuje do działania. Przywraca siły witalne, gwarantuje pewność siebie, pobudza do przejęcia inicjatywy. Ten zapach to jasny, męski komunikat: Wiem, czego chcę od życia i nie boję się po to sięgać!

 

 

Zadanie konkursowe:  Napisz dlaczego właśnie Ty powinieneś wygrać zapach Tiger Fight lub Tiger Energy.

Wypowiedź musi być autorska, stworzona wyłącznie na potrzeby tego konkursu. Dodajecie ją tradycyjnie na tej stronie pod konkursem w rubryce „dodaj komentarz” – każdy może zamieścić tylko jedną odpowiedź; nie przesadzajcie z jej długością 🙂 O ostatecznym wyborze, jedynie w przypadku rozbieżności zdań Komisji, zadecyduje Wasza aktywność na portalu, zatem warto komentować produkty 😉

 

Konkurs trwa od 10 do 24 czerwca 2013 r.

http://extraprodukt.pl/konkursy/wygraj-wode-toaletowa-tiger-dla-mezczyzn/

 

2 osób bierze udział w tym konkursie.