Wygraj wodę toaletową TIGER dla kobiet

Są świeże, energetyczne i od razu wprowadzają w dobry nastrój – takie są wody toaletowe TIGER dla kobiet aktywnych 🙂 I właśnie dlatego, aby umilić Wam ćwiczenia, zorganizowaliśmy konkurs! 🙂 […]

Są świeże, energetyczne i od razu wprowadzają w dobry nastrój – takie są wody toaletowe TIGER dla kobiet aktywnych 🙂 I właśnie dlatego, aby umilić Wam ćwiczenia, zorganizowaliśmy konkurs! 🙂

W konkursie do wygrania są 2 nagrody, którymi są wody perfumowane Tiger – pierwsza osoba otrzyma zapach Tiger Fit, a druga Tiger Emotion.

TIGER FIT – dla kobiet dynamicznych i wymagających.

TIGER FIT to orzeźwiająca cytrusowa kompozycja, która pobudza zmysły. Zapach adresowany jest do kobiet aktywnych, cieszących się życiem, które dbają o siebie i chętnie uprawiają sport. Kompozycja tego zapachu łączy moc orzeźwiających, egzotycznych cytrusów z siłą kobiecości, którą wydobywa kwiatowy zapach jaśminu, nagietka i róży. TIGER FIT to najlepszy zapach na cały dzień dla tych, którym zależy, by zawsze być w dobrej formie!

 

 

TIGER EMOTION – połączenie subtelności i elegancji

TIGER EMOTION to ciepły, zmysłowy zapach dla każdej kobiety, która chce się czuć wyjątkowo. Słodkie nuty w połączeniu z głębokimi refleksami aromatycznymi tworzą niezwykle finezyjną kompozycję. TIGER EMOTION pobudza zmysły, czaruje wyrafinowaniem, ciepłem i subtelną elegancją. Doskonały na wieczorne wyjście.

Zadanie konkursowe: Ułóż hasło promujące damską wodę toaletową Tiger Fit lub Tiger Emotion. 

 

Hasło musi być autorskie, stworzone wyłącznie na potrzeby tego konkursu (nigdzie wcześniej nie publikowane). Dodajecie je tradycyjnie na tej stronie pod konkursem w rubryce „dodaj komentarz” – każdy może zamieścić tylko jedno hasło! O ostatecznym wyborze, jedynie w przypadku rozbieżności zdań Komisji, zadecyduje Wasza aktywność na portalu.

 

Konkurs trwa od 10 do 24 czerwca 2013 r.

http://extraprodukt.pl/konkursy/wygraj-wode-toaletowa-tiger-dla-kobiet/

4 osób bierze udział w tym konkursie.