WYGRAJ WARSZTATY ROBOTYKI DLA CAŁEJ KLASY!

mała sigmaKażdy z Was ma piękne i wyjątkowe imię. Zdecydowana większość ma też pewnie jakieś ksywki. Myśleliście kiedyś jak byłoby nie mieć imienia!? Co najmniej dziwnie, prawda!? Tak właśnie czuje się mój brat… Powstał całkiem niedawno, podobnie jak ja, w Poznaniu. Stworzyli Go moi konstruktorzy, ale to Wy musicie pomóc mi wymyślić dla Niego imię!! I właśnie dlatego zorganizowałem dla Was nowy konkurs!!

Wasze zadanie jest bardzo proste: wystarczy, że wymyślicie imię dla mojego nowego brata!! Do 16.06.2013 r. należy wysłać do mnie maila na adres: lemo@robobit.pl, w treści wpisując proponowane imię wraz z kilku zdaniowym opisem. Proszę również o wpisanie danych jednego z rodziców.

17.06.2013 r. stworzymy galerie propozycji i otworzymy głosowanie, które będzie trwało do 28.06.2013 r., do godziny 20:00! Imię, które otrzyma największą ilość „lajków” zwycięży! Aby głos się liczył, osoby muszą polubić też mój profil LEMO Robot na Fb.

A teraz najmilsza część konkursu, czyli NAGRODY!

30 pierwszych osób, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają biegające minirobociki!

I miejsce:

– darmowe warsztaty dla całej klasy, tej samej do której chodzi uczeń w jednej z naszych placówek w: Poznaniu, Wrocławiu, Warszawie, Koninie, Lublinie, Olsztynie, Koszalinie, Kołobrzegu, Bydgoszczy, Gnieźnie

– nagroda indywidualna – zestaw do budowy i programowania robotów RoboRobo RoboKit + koszulka z robotem

Miejsce II

– zestaw: biegający robot i specjalny tor przeszkód

– koszulka z robotem

Miejsce III

– zestaw biegający robot i specjalny tor przeszkód

 Wierzę w Waszą pomysłowość! Nie wprowadzam żadnych ograniczeń (jednak zaznaczam, że nazwy wulgarne nie będą publikowane!), zdaje się na Waszą inwencję i kreatywność!

 Szczegóły na www.RoboBit.pl oraz FB Robot LEMO.

2 osób bierze udział w tym konkursie.