Wygraj staż w Prego!

Wygraj staż w Prego!

Jesteś ambitną, gotową na nowe wyzwania osobą? Marzy ci się kariera w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z branży e-commerce? Masz doskonałą okazję. Weź udział w naszym konkursie i wygraj staż w Prego!

Kogo szukamy?

Konkurs skierowany jest do studentów ostatnich lat oraz absolwentów wszystkich kierunków studiów jak również osób powracających na rynek pracy. Jeśli jesteś osobą kreatywną, samodzielną, silnie zmotywowaną, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, a dodatkowo swobodnie poruszasz się w środowisku internetowym i interesują Cię zagadnienia związane z marketingiem internetowym – zgłoś chęć uczestnictwa w programie.

Informacje o stażu

Staż jest płatny i trwa 3 miesiące. Miejsce stażu: Warszawa. Zadaniem stażysty będzie opracowanie koncepcji wprowadzenia na rynek nowego produktu i jego promocji. Po jego zakończeniu stażysta prezentuje swoje dokonania, które następnie są oceniane. Stażysta ma szanse na realizację projektu.

Co zrobić, aby wygrać staż?

Wystarczy do 11 lipca wysłać wykonane zadanie rekrutacyjne wraz ze swoim CV i listem motywacyjnym na adres info@pregofinance.pl . Zaproponuj ciekawą kampanię internetową promującą produkty dobrowolnego oszczędzania na emeryturę. Napisz jak zachęcić młode osoby by odpowiednio wcześnie zaczęły myśleć o zabezpieczeniu na przyszłość. Pomysły wraz z uzasadnieniem przedstaw w formie prezentacji (max. 15 slajdów w języku polskim). Spośród zgłoszeń zawierających aplikacje i wykonane zadania wybrane zostaną osoby do rozmów kwalifikacyjnych, a najlepszy kandydat otrzyma zaproszenie na staż. Start – już 1 sierpnia! A więc nie ma na co czekać. Dołącz do nas!

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

1 osoba bierze udział w tym konkursie