Wygraj Samsunga Galaxy SIII!

Ruszyła właśnie nasza akcja związana z piractwem mobilnym. Przez następne kilka tygodni będziemy Was zasypywać ciekawymi artykułami, a także konkursami. Rozpoczynamy z grubej i rury i startujemy z pierwszym, ale […]

Ruszyła właśnie nasza akcja związana z piractwem mobilnym. Przez następne kilka tygodni będziemy Was zasypywać ciekawymi artykułami, a także konkursami. Rozpoczynamy z grubej i rury i startujemy z pierwszym, ale nie ostatnim dużym konkursem. Do wygrania jest smartfon, który otrzymał międzynarodową nagrodę EISA  w kategorii Best Mobile Phone 2012-2013, o jakim telefonie mowa? Oczywiście o Samsungu Galaxy SIII, o nim samym możecie się nieco więcej dowiedzieć z naszej recenzji, którą znajdziecie tutaj. Przejdźmy jednak do sedna czyli co trzeba zrobić by stać się szczęśliwym posiadaczem Samsunga Galaxy SIII? Wystarczą trzy proste kroki:

  1. Polub MobileWorld24.pl (link).
  2. Udostępnij wpis dotyczący konkursu na swojej osi czasu (udostępnienie musi być publiczne) (link do wpisu)
  3. Odpowiedz w komentarzu pod tym wpisem na portalu MobileWorld24.pl pytanie „Dlaczego to właśnie Ty masz wygrać Samsunga Galaxy SIII – telefon roku 2012/2013 według EISA?”

Więcej informacji o konkursie znajdziecie: http://mobileworld24.pl/2012/11/20/samsung-konkurs/

 

44 osób bierze udział w tym konkursie.