Wygraj kopertówkę z kolekcji MagiiSzafy.pl

Nagrody do wygrania: Wybrana kopertówka z kolekcji MagiiSzafy.pl http://www.magiaszafy.pl/web/index.php/shop/index/categories/26 Opis konkursu: Damska torebka to miejsce, które bez względu na rozmiary, pomieścić może zaskakująco wiele… Kopertówka, najmniejsza z torebek, wymaga szczególnie […]

Nagrody do wygrania:
Wybrana kopertówka z kolekcji MagiiSzafy.pl

http://www.magiaszafy.pl/web/index.php/shop/index/categories/26

Opis konkursu:
Damska torebka to miejsce, które bez względu na rozmiary, pomieścić może zaskakująco wiele… Kopertówka, najmniejsza z torebek, wymaga szczególnie przemyślanego pakowania tak, by znalazły się w niej tylko najbardziej niezbędne drobiazgi. My, kobiety, mamy na to swoje sposoby. Jakie trzy rzeczy trafią do Twojej kopertówki? Opisz, sfotografuj, sfilmuj, narysuj… trzy absolutnie niezbędne przedmioty, bez których nie ruszysz się z domu. Bądź kreatywna, zaskakująca, zabawna! Najpopularniejsza praca zostanie nagrodzona wybraną przez zwyciężczynię kopertówką z kolekcji MagiiSzafy.pl.

Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na naszą stronę na Facebooku i kliknij „lubię to!” na górze strony, jeśli jeszcze nie jesteś naszą fanką. Swoją pracę konkursową zamieść na naszej Tablicy. Inni fani naszej strony będą komentować prace konkursowe i klikać „lubię to!” przy swoich faworytach. Zwycięży praca najpopularniejsza – najbardziej „lubiana”, najgoręcej komentowana. Zaglądaj na naszą stronę i komentuj prace innych – Ty też masz wpływ na to, kto wygra!

Organizator konkursu:
http://www.magiaszafy.pl/web/index.php/article/show/id/360

1 osoba bierze udział w tym konkursie