Wygraj fotoksiążkę!

kissZdjęcia z okresu ciąży to wspaniała pamiątka na długie lata – zatrzymują emocje i piękne wspomnienia na lata. A kiedy na świat przychodzą dzieci, ich zdjęcia stają się numerem jeden w rodzinnych albumach. Rodzice rejestrują wszystkie ważne momenty z ich życia: pierwszy uśmiech, pierwszy płacz, pierwsze spojrzenie, pierwszy ząbek, zrobiony kroczek, roczek… Okazji do fotografowania nie brakuje, więc rób zdjęcia, wybierz najlepsze z nich, weź udział w naszym konkursie i stwórz Fotoksiążkę PRINTU, a my w nagrodę wydrukujemy Twoje emocje!

Mamy dla Was 5 nagród głównych, 10 wyróżnień i nagrodę gwarantowaną dla każdego Uczestnika!

Pamięć bywa zawodna, ale papier zachowa wszystkie Twoje najpiękniejsze wspomnienia na dłużej, dlatego już dziś weź udział w naszym konkursie, stwórz książkę PRINTU ze zdjęciami z okresu ciąży lub fotografiami dziecka/dzieci (do lat 12) i wygraj zaprojektowaną przez siebie Fotoksiążkę. Niech Twoje ulubione zdjęcia ujrzą światło dzienne!

Czas trwania konkursu:  5.08.2013 r. –  18.08.2013 r.

Co należy zrobić, aby wygrać?

1. Wejdź na stronę printu.pl i załóż konto tutaj

2. Zapoznaj się z informacjami o Fotoksiążce PRINTU tutaj, a następnie określ temat swojego albumu i wybierz zdjęcia do niego.

3. Kliknij przycisk ZRÓB KSIĄŻKĘ, wybierz:

– interesujący Cię format (mała, kwadratowa, pozioma, pionowa lub kwadratowa duża), oprawę (miękka, twarda, płótno) i rodzaj papieru (matowy lub błyszczący), a następnie zapoznaj się z podpowiedziami programu, z pomocą którego stworzysz swój album.

4. Dodaj zdjęcia (z dysku, Facebooka, nk.pl, Instagramu lub Picasa), które chcesz, aby się znalazły w albumie, przejdź do edytora i przystąp do tworzenia swojej Fotoksiążki!

Wybieraj układy stron jakie Ci się podobają (to sposób pokazania / ułożenia zdjęć na stronie), pasujące do nich tła i dodawaj teksty – podpisy, daty, opisy wydarzeń, dedykacje czy zabawne komentarze. Pamiętaj także o tym, aby dodać zdjęcia na okładki (w przypadku wyboru okładki miękkiej lub twardej). W każdej chwili możesz też zapisać projekt i wrócić do niego w wolnej chwili.

5. Kiedy projekt Fotoksiążki będzie gotowy i zapisany (opcja ZAPISZ PROJEKT), wyślij do nas swoje zgłoszenie poprzez formularz dostępny tutaj.

Pamiętaj – NIE SKŁADAJ ZAMÓWIENIA na swoją Fotoksiążkę! W przypadku wygranej wydrukujemy i dostarczymy ją do Ciebie za darmo!

6. Trzymaj kciuki :)

NAGRODY

5 najlepszych według Jury projektów Fotoksiążek zostanie wydrukowanych i dostarczonych do ich autorów pod wskazane adresy za darmo.

Dla prac wyróżnionych – rabat 25%

Te Fotoksiążki, które najbardziej nam się spodobają mogą liczyć na WYRÓŻNIENIA OD REDAKCJI – jest ich AŻ 10!!

Dla każdego Uczestnika – rabat 10%

Każda osoba, która weźmie udział w naszym konkursie i stworzy Fotoksiążkę online, otrzyma maila z 10% bonem rabatowym na zamówienie swojego projektu Fotoksiążki PRINTU.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! WARTO, BO FOTOKSIĄŻKA TO PIĘKNA PAMIĄTKA NA DŁUGIE LATA :)

 

Zgłoszenia na http://blog.benc.pl/konkurs-fotoksiazka/

1 osoba bierze udział w tym konkursie