Wiosenne wietrzenie szafy na WWW.PRZYMIERZAJ.PL

Stwórz stylizację z produktami New Look NA WWW.PRZYMIERZAJ.PL Od dziś przez następne 4 tygodnie będziecie miały okazję wygrać niesamowite modowe nagrody, dzięki którym odmienicie swoją szafę na wiosnę. Cztery tygodnie […]

Stwórz stylizację z produktami New Look NA WWW.PRZYMIERZAJ.PL

Od dziś przez następne 4 tygodnie będziecie miały okazję wygrać niesamowite modowe nagrody, dzięki którym odmienicie swoją szafę na wiosnę. Cztery tygodnie z jednymi z najlepszych marek na polskim rynku : New Look, Kazar, Orsay i Jackpot.Każdej z nich poświęcimy jeden tydzień konkursowy, w którym będziecie miały okazję wygrać nagrody ufundowane przez markę.Rozpoczynamy wspólnie z New Look – od dziś do 18 kwietnia walczcie o bony na zakupy!

Razem z marką New Look postaramy się pożegnać zimę na dobre! Niezależnie od tego czy jesteś dziewczęca i romantyczna, zadziorna i rockowa, czy może po prostu lubisz wygodę – w sklepach New Look znajdziesz to czego szukasz.

Dlatego zapraszamy Cię do konkursu – przywołaj z nami New Lookową wiosnę! Możesz dodać aż 5 zestawów.

Stylizacja musi zawierać co najmniej 1 element marki. Tydzień New Look trwa do 18 kwietnia.

Miejsce pierwsze ( 400 zł na zakupy) i drugie (300 zł na zakupy) wybierze jury przymierzaj.pl, a miejsce trzecie (100 zł na zakupy) należało będzie do zestawu, który to Wy ocenicie najwyżej.

Zapraszamy!

4 osób bierze udział w tym konkursie.