Wielki Konkurs Blogowy Tesco magazynu

Blogi są nie tylko modne, dla niektórych to również sposób na życie. Aby zachęcić Was do dzielenia się swoimi pasjami, przygotowaliśmy konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy założyć bloga […]

Blogi są nie tylko modne, dla niektórych to również sposób na życie. Aby zachęcić Was do dzielenia się swoimi pasjami, przygotowaliśmy konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy założyć bloga na ogólnopolskiej platformie blogowej w okresie od 1 do 30 czerwca 2013 r. w jednej z czterech kategorii: podróże, kulinaria, rozwój osobisty i zawodowy lub hobby i zainteresowania.

Szczegółowe zasady konkursu znajdziecie na stronie http://www.tescomagazyn.pl/rozrywka/konkursy/bloguj-oceniaj-i-wygrywaj/

Zgłoszenie uczestnictwa należy dokonać za pomocą wiadomości SMS wysłanej na numer 71700 (koszt SMS-a wynosi 1 zł netto plus 23% VAT – 1,23 zł z Vat). W treści wiadomości należy wpisać: KONKURS.

Począwszy od lipca 2013 roku, co miesiąc wybierzemy 10 najciekawszych wpisów, z których internauci na drodze głosowania wybiorą trzy najciekawsze wpisy. Zostaną one nagrodzone bonami o wartości 50, 100 i 200 zł. Szczególnie interesujące wpisy zostaną opublikowane na vortalu Tescomagazyn.pl.

Z wszystkich blogów biorących udział Jury konkursowe 14 stycznia 2014 r. wyłoni najciekawsze blogi, które otrzymają nagrody:
– Grand Prix, czyli ultrabook Asus o wartości 2 999 zł
– cztery nagrody główne, czyli telefony Samsung Galaxy S II o wartości 999 zł

1 osoba bierze udział w tym konkursie