„Where tradition meets avant-garde”

Ogłaszamy konkurs na najlepszy projekt biżuterii inspirowany hasłem: „Where tradition meets avant-garde”. Zderzenie tradycji z awangardą to temat, w przypadku którego ogranicza Was tylko wyobraźnia. Czekamy na zgłoszenia w formie: zdjęć wykonanych przedmiotów biżuteryjnych, projektów przedstawiony w formie rysunku, szkicu w formaatach png., jpg., z opisem rozmiarów, materiałów, głównych technik wykonawczych. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30 stycznia 2013 roku. Nagrodą będzie wyjątkowa biżuteria Horsecka Jewelry oraz możliwość rekrutacji do zespołu Horsecka Jewelry.
Uwaga! Przewidujemy również nagrodę publiczności.
Powodzenia!

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu biżuterii lub przedmiotu pełniącego funkcję biżuterii, wykonanych z zastosowaniem różnych technik złotniczych oraz wykorzystaniem metali i kamieni szlachetnych i ozdobnych. Prace będą oceniane pod względem: zgodności z tematem konkursu, oryginalności pomysłu, dbałości o szczegóły oraz estetykę wykonania.

Aby przystąpić do konkursu należy polubić stronę HORSECKA JEWELRY https://www.facebook.com/HorseckaJewelry

Podczas trwania konkursu możliwe będzie głosowanie na zgłoszone prace. Praca która otrzyma największą liczbę głosów również otrzyma nagrodę. Udostępniajcie więc swoje projekty aby zebrać jak największą liczbę głosów.

Be the first to like.