Wakacje z dziećmi – nagrody dla rodziców

Nagrody do wygrania: I miejsce: Rowerek biegowy PUKY LR 1L dla dzieci od 2,5 lat Nosidełko Comfort kol. Black Jack II-IV miejsce: „Daleko jeszcze? Czym zająć dzieci w czasie podróży”, […]

Nagrody do wygrania:

I miejsce:

  • Rowerek biegowy PUKY LR 1L dla dzieci od 2,5 lat
  • Nosidełko Comfort kol. Black Jack

II-IV miejsce:

  • „Daleko jeszcze? Czym zająć dzieci w czasie podróży”, Wyd. Zielona Sowa
  • „Ilustrowany słownik obrazkowy” (5 języków), Wyd. Zielona Sowa
  • „Polska z dzieckiem. Przewodnik rodzinny”, Wyd. Bezdroża
  • Torby Bergen

Opis konkursu:

Czy odkrywanie nowych miejsc i szlaków oraz aktywny wakacyjny wypoczynek jest możliwy z dzieckiem? Traseo.pl zachęca internautów, by pokazali, że urlop z pociechami nie oznacza wcale konieczności spędzania go w jednym miejscu.

Konkurs Wakacje z dzieckiem ma pokazać, że z małym podróżnikiem warto wyjść na górski szlak, pojechać na wycieczkę rowerową albo popłynąć kajakiem. Do konkursu można zgłaszać wszelkie pomysły na aktywne wakacyjne trasy z dzieckiem, zapisując je na portalu Traseo.pl wraz z opisem i zdjęciami. Na autorów najciekawszych tras czekają nagrody – sprzęt turystyczny oraz książki dla dzieci i rodziców.

Konkurs potrwa do 31 sierpnia. Aby zgłosić trasę do konkursu, należy zarejestrować ją na portalu Traseo.pl, a następnie kliknąć przycisk „Zgłoś trasę na konkurs” znajdujący się nad mapą zamieszczonej przez nas trasy.

Organizator konkursu:
Traseo.pl, link do konkursu: www.traseo.pl/wakacje-z-dzieckiem

2 osób bierze udział w tym konkursie.