Teekanne i wydawnictwo Znak zapraszają na konkurs!
Data rozpoczęcia: 26.01.2016 r.
Data zakończenia: 31.01.2016 r.
Wyniki: 01.02.2016 r. godz. 16:00
Organizator: Teekanne, wydawnictwo Znak
Link do konkursu/regulaminu: https://www.facebook.com/TEEKANNE.Polska/
Kochacie książki i herbatę? Jeśli tak, koniecznie weźcie udział w naszym konkursie! Napiszcie w komentarzu, z jakim bohaterem literackim umówilibyście się na spotkanie przy filiżance herbaty i dlaczego. Autorzy 5 najciekawszych odpowiedzi otrzymają zestawy herbatek owocowych TEEKANNE + książka „Wymarzony czas” Magdaleny Kordel od Wydawnictwo Znak.
Na Wasze odpowiedzi czekamy do 31 stycznia do 23:59.
Nagrody:
5 x zestaw owocowych herbat Teekanne + książka „Wymarzony czas” Magdaleny Kordel
Jeśli byłoby to możliwe to umówiłabym się na spotkanie z Panią Barbarą Niechcic – bohaterką powieści „Noce i dnie” Marii Dąbrowskiej. Chociaż to postać z poprzedniej epoki to myślę że miałybyśmy sobie dużo do opowiedzenia i na pewno pomimo upływu tylu lat od czasu stworzenia przez pisarkę tej postaci doskonale byśmy się rozumiały. Barbara Niechcic jest prawdziwą kobietą, piękną i zmienną w nastrojach. Jest mądra, ale potrafi też być nierozważna i czasami się zapomnieć. No i cierpi z powodu niespełnionej miłości…. samo życie chciałoby się powiedzieć.Spotkanie przy herbatce z Panią Barbarą to byłoby coś pięknego.
Bardzo chciałabym się umówić na spotkanie z moją ulubioną autorką Daniele Steel. Ktoś mógłby powiedzieć, że książki Daniel Steel są romansidłami niestety nie zgodzę się z tym.. Kiedy czytam książki tej autorki utożsamiam się z bohaterami. Wywołują u mnie różne emocje szczęście, smutek czasem rozczarowanie. Książki te dodają otuchy, zmieniają punkt widzenia..W powieściach można odnaleźć siebie. Miałabym mnóstwo pytań do Daniele Steel. Autorka ta straciła syna myślę, że wiele jej powieści jest napisane przez jej własne emocje. chciałabym zapytać o jej twórczość, odczucia, i jak poradziła sobie w obliczu tak wielkiej tragedii, bo kiedy my czasem doświadczamy jakiś swoich tragedii i nie powodzeń czasem ciężko Nam się z tego podnieść.