Stabilo Boss Wanted!wygraj wyjazd na pustynię

Nagrody do wygrania:

Nagrodą główną jest zaproszenie zwycięzcy wraz z osobą towarzyszącą na ekstremalną wyprawę na Saharę. W programie uwzględniono wiele atrakcji np. wizytę w miasteczku powstałym na terenie jeziora Shott El Gharsa, zbudowanym na potrzeby filmu „Gwiezdne Wojny” oraz jazdę po pustyni na wielbłądach lub quadach.Ponadto, po udzieleniu odpowiedzi na dziesięć pytań, każdy z uczestników bierze udział w losowaniu dodatkowych nagród.

Opis konkursu:

Gra jest dostępna na platformie www.boss-wanted.com, jej celem jest sprawdzenie się w roli szefa, podczas dziesięciu trudnych sytuacji oraz pokazanie pracownikom, jakim jest się typem ”bossa”.  Aby się tego dowiedzieć, należy odpowiedzieć na dziesięć pytań. Do każdego pytania przygotowane są trzy odpowiedzi. W zależności od tego, którą z nich wybierze gracz, w jego wirtualnym biurze będą pojawiać się nowe przedmioty. Uczestnicy co cztery dni otrzymują jedno pytanie, dlatego cała gra trwa 40 dni.

Dodatkowo, po udzieleniu odpowiedzi na każde z dziesięciu pytań, gracz może wysłać zaproszenie trzem znajomym. Jeżeli się zarejestrują, zapraszający zdobywa dodatkowy bonus w postaci gadżetów w swoim wirtualnym biurze.

Każdy z graczy może w łatwy sposób umieścić swoje biuro na Facebook,’u, aby pokazać znajomym jak w danej chwili wygląda jego wirtualny gabinet. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, każdy może zagrać kilka razy. Ponadto, po udzieleniu odpowiedzi na dziesięć pytań, każdy z uczestników bierze udział w losowaniu dodatkowych nagród. Konkurs potrwa do grudnia 2011 roku.

Organizator konkursu:
www.boss-wanted.com

1 osoba bierze udział w tym konkursie