Spotkania przy garach – konkurs

Nagrody do wygrania:
książki 'Trucicielka”, warsztaty kulinarne

Opis konkursu:
Jedzenie, zwłaszcza to dobre, jest nie tylko paliwem dla naszego ciała, ale również pożywką dla zmysłów.  Potrawy współczesnych mistrzów kuchni pełnią również rolę ulotnych dzieł sztuki, które cieszą zarówno oczy jak i podniebienia. Kuchnia i wspólne gotowanie, to również świetny sposób na relaks i dobre samopoczucie. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs!

Wybierzcie swój ulubiony przepis kulinarny Doroty i Bogdana Biały wklejcie link* i napiszcie dlaczego właśnie to  danie wzbudza w Was pozytywne emocje.

Osoba, której motywacja okaże się najbardziej zachęcająca do wypróbowania przepisu naszych Kulinarnych Czarodziejów otrzyma wyjątkową nagrodę w postaci podwójnego zaproszenia na warsztaty kulinarne  z cyklu „Spotkania ze sobą przy garach”– uwaga: można wybrać sobie termin! –  prowadzonych przez Państwa Biały w ich przepięknym domu, we wsi Budy Michałowskie pod Warszawą.

Ale to nie wszystko!  – 5 kolejnych wpisów, które nas zainspirują do zabaw kulinarnych wyróżnimy bestsellerową książką pt. „Trucicielka” autorstwa Eric’ a-Emmanuel aSchmitt’a. Przewrotne…? Nie inaczej.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 8 marca do godziny 12.00!

Organizator konkursu:
www.zwierciadlo.pl   http://zwierciadlo.pl/tematy/spotkania-ze-soba-przy-garach-konkurs

Be the first to like.