Rozwijamy społeczność na LinkBaby.pl


Nagrody do wygrania:
Aktywność w serwisie i na forum jest punktowana, a punkty można wymieniać na nagrody. Do zabawy można zaprosić znajomych, dzięki którym również będzie można zdobywać punkty. Odpowiednia ilość punktów pozwoli na wymienienie ich na nagrody. Nagrodę można wybrać sobie samemu, taką która będzie odpowiadał indywidualnym potrzebom oraz, która spodoba się dziecku.

Opis konkursu:
Konkurs „rozwijamy społeczność” na portalu LinkBaby.pl jest przeznaczony dla użytkowników tego serwisu. Jednak każdy może się zarejestrować. Zasady konkursu są bardzo proste. Konkurs jest bezpłatny, jedyny koszt to czas, który należy poświecić na rejestrację i aktywność na stronie, a w zamian za te kilka chwil Redakcja przyznaje nagrody. Zasady są proste. Trzeba się zarejestrować, a następnie aktywnie uczestniczyć w życiu społeczności LinkBaby.pl. Aktualnie Redakcja Serwisu nagradza najaktywniejszych uczestników grup dyskusyjnych nagrodami rzeczowymi.

Grupy dyskusyjne można założyć samemu lub dołączyć do już istniejącej grupy.

Konkurs ma na celu rozwój społeczności o zbliżonych problemach, co umożliwi wymianę informacji i sposobów rozwiązywania problematycznych sytuacji.

Organizator konkursu:

Organizatorem konkursu jest redakcja serwisu www.LinkBaby.pl, szczegóły na stronie:

4 osób bierze udział w tym konkursie.