Rajstopki dla dziecka? Wygraj!

http://www.sosrodzice.pl/rajstopki-wola-milkofil/ Wola to znana polska marka produkująca rajstopy i skarpety, mająca w ofercie również propozycje dla dzieci. Wśród nich nowość: rajstopy przygotowane z przędzy mlecznej.  Milkofil zawiera aminokwasy, które mają […]

http://www.sosrodzice.pl/rajstopki-wola-milkofil/

Wola to znana polska marka produkująca rajstopy i skarpety, mająca w ofercie również propozycje dla dzieci. Wśród nich nowość: rajstopy przygotowane z przędzy mlecznej. 
Milkofil zawiera aminokwasy, które mają działania pielęgnujące i antybakteryjne. Reguluje nawilżenie skóry, zapobiega przesuszeniu oraz absorbuje nadmiar wilgoci z jej powierzchni. Rajstopki nie tylko dbają o skórę Twojego dziecka, ale też ślicznie wyglądają – klasyczne białe modele ozdobiono uroczą buteleczką na pupie. Produkty są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku.”

W konkursie do wygrania są 3 sztuki rajstopek Wola Milkofil w rozmiarze 56/62. Chętnie wyślemy je do trzech osób, które skomentują artykuł na stronie, odpowiadając na pytanie: jakie jeszcze produkty dla dzieci marka Wola mogłaby stworzyć z przędzy mlecznej?

Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi. Konkurs trwa do 23 grudnia!

4 osób bierze udział w tym konkursie.