Powiedz STOP wypadającym włosom

Włosy 2

Bardzo wiele kobiet zmaga się z problemem wypadania włosów. Zwykle zaczyna się od ich osłabienia, wywołanego np. nieodpowiednią dietą, zbyt małą ilością witamin bądź zmian hormonalnych (np. po urodzeniu dziecka). Naukowcy z laboratoriów Ducray stworzyli kurację Creastim, która zatrzymuje wypadanie włosów, a także stymuluje wzrost nowych włosów. Więcej o kuracji przeczytacie w artykule „Zatrzymaj wypadanie włosów” (http://parenting.pl/portal/zatrzymaj-wypadanie-wlosow)

Zapraszamy Was do konkursu, w którym 10 osób może przetestować kurację Creastim. Aby wziąć udział w konkursie należy w tym wątku konkursowym odpowiedzieć na pytanie:

W jaki sposób dbasz o zdrowie swoich włosów, kiedy zaczynają wypadać?

Kuracja trafi do 10 osób, która udzieli najciekawszej odpowiedzi na pytanie otwarte. W przypadku dużej ilości ciekawych odpowiedzi, zadecyduje kolejność zgłoszeń. Osoby testujące kurację będą miały za zadanie napisanie minimum dwóch opinii o testowanym produkcie.

3 osoby, które napiszą najlepsze opinie otrzymają nagrody: Stymulujący szampon DUCRAY ANAPHASE® o kremowej konsystencji, przygotowujący skórę głowy do kuracji przeciw wypadaniu włosów i okulary przeciwsłoneczne.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 listopada.
Testowanie potrwa przez miesiąc od momentu otrzymania produktu.
Zapraszamy do udziału!

22 osób bierze udział w tym konkursie.