Podróż z dzieckiem – konkurs

http://www.sosrodzice.pl/podroz-z-dzieckiem-konkurs/ Podróż z dzieckiem może być długa, męcząca, a nawet frustrująca… Kto choć raz wyjeżdżał w dłuższe trasy z małymi dziećmi, wie, jak to jest. Dlatego wszelkie udogodnienia, sposoby na […]

http://www.sosrodzice.pl/podroz-z-dzieckiem-konkurs/

Podróż z dzieckiem może być długa, męcząca, a nawet frustrująca…
Kto choć raz wyjeżdżał w dłuższe trasy z małymi dziećmi, wie, jak to jest.
Dlatego wszelkie udogodnienia, sposoby na zajęcie maluchów są na wagę złota.

Z racji tego, że już wkrótce rozpoczną się podróże na ferie, planujemy wyjazdy wakacyjne,
zapraszamy na konkurs.

Mamy dla Was wspaniałe nagrody:

  • Barbo Toys Barbapapa gumowy skoczek koń – pompowany zwierzaczek idealny do skakania i aktywnej zabawy. Zabawa z gumowym skoczkiem niesie podobne korzyści jak piłka gimnastyczna, wspomaga harmonijny rozwój oraz daje mnóstwo radości. W zestawie znajduje się pompa do wielokrotnego pompowania. Ze skoczka po zabawie można wypuścić powietrze i wygodnie transportować.
  • Worlds Apart Lampka Go Glow 2w1 –  ciekawa lampka, którą zabierzecie bez problemu w podróż i która sprawdzi się również na co dzień w domu. Lampka ma ciekawy kształt, który ułatwia jej chwytanie i nocne poruszanie się zwłaszcza w nie do końca znanym pokoju.
  • Hoppop Original Torba i krzesełko 2w1 – bardzo praktyczna torba-krzesełko. Jest pojemna: 114 litrów, posiada jedną termoizolacyjną kieszeń oraz matę do przewijania. Siedzisko posiada trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i szeroki pas w kroku.

Każdy może wziąć udział w konkursie.
Wystarczy odpowiedzieć kreatywnie na dwa pytania.

Zapraszamy do zabawy!

16 osób bierze udział w tym konkursie.