Nakręć świąteczny filmik i zgarnij

Świąteczny czas zachęcił serwis E-korepetycje.net do zorganizowania konkursu, w którym możecie stać się nie tylko reżyserami, ale i gwiazdami filmowymi, a dodatkowo możecie zgarnąć nagrody! Zasady konkursu: Nakręć krótki filmik (maksymalnie 30 sekund) […]

Świąteczny czas zachęcił serwis E-korepetycje.net do zorganizowania konkursu, w którym możecie stać się nie tylko reżyserami, ale i gwiazdami filmowymi, a dodatkowo możecie zgarnąć nagrody!

Zasady konkursu:

  1. Nakręć krótki filmik (maksymalnie 30 sekund) o tym, jak przygotowujesz się do świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra (nagranie nie musi zawierać głosu lub twarzy). Pokaż, jak ubierasz choinkę, robisz zakupy świąteczne albo już świętujesz z bliskimi czy przyjaciółmi. Filmik powinien zawierać dowolną treść o tematyce świąt Bożego Narodzenia lub Sylwestra. Uwaga! Wideo musi być nakręcone w poziomie.
  2. Wyślij nagranie na adres mailowy korepetycjesocial@gmail.com z tematem „Film” do 27.12.2016 r. do godz. 23.59.
  3. Zasubskrybuj kanał YouTube e-korepetycje.tv.
  4. Obejrzyj gotowy zmontowany film na naszym kanale YouTube kilka godzin przed Sylwestrem (31 grudnia)!

WSZYSTKIE nadesłane filmiki (nakręcone zgodnie z regulaminem zabawy) wezmą udział w konkursie, a spośród nich wybierzemy aż 10 najciekawszych i nagrodzimy ich autorów.

Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.

e-korepetycje.net

1 osoba bierze udział w tym konkursie