MOJE GÓRY

Rozpoczęły się wakacje, a zatem pora na pierwszy letni konkurs w www.yougo.pl – do wygrania atrakcyjne książki o Dolomitach, które ufundował Sklep Podróżnika.

Co możesz wygrać?

Dariusz Tkaczyk – Dolomity Tom I Wschód
Nowe wydanie I tomu „Dolomitów” Dariusza Tkaczyka właśnie zawitało do księgarń. Całkowicie nowa szata graficzna, zmieniony format, a przede wszystkim zaktualizowane informacje – w sam raz na lato.
więcej: http://podroznik.com.pl/wpl/oferta/trekking/dolomity/dolomity1-tkaczyk/

Stefano Ardito – Dolomity. Dni w pionie
Jest już w księgarniach kolejna pozycja z serii „W górach”. Tym razem możemy zapoznać się z historią zdobywania Dolomitów od 1857 roku po próby najbardziej nam współczesne. Książkę polecają Reinhold Messner, pierwszy zdobywca Korony Himalajów, oraz Dariusz Tkaczyk, autor jedynych polskich przewodników po Dolomitach.
więcej: http://podroznik.com.pl/wpl/oferta/w_gorach/dolomity-dni-w-pionie/

Co należy zrobić?

  • Do 14 lipca 2013 do godziny 23:59 prześlij swoje niepublikowane wcześniej wspomnienia z wycieczek w góry na adres kontakt@yougo.pl (mile widziane ilustracje w postaci zdjęć i filmów)
  • Prace będą publikowane na bieżąco na łamach www.yougo.pl
  • Jury wybierze najlepsze zgłoszenia w ciągu tygodnia od dnia zakończenia przyjmowania zgłoszeń. Wyniki zostaną ogłoszone na profilu YouGO! na Facebooku.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Powodzenia!

Be the first to like.