Mój przyjaciel – konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny „Mój przyjaciel” to okazja, aby zgłosić wiarygodne, pełne emocji zdjęcia. Przyjaźń stanowi jedną z najbardziej uniwersalnych wartości, jakie znamy. Aby uchwycić jej sens, zdjęcie musi wyróżniać się autentycznością.

Serwisy SwiatObrazu.pl i zpazurem.pl wraz z fundatorem nagród marką Higio zapraszają do udziału w konkursie, w którym nagroda główna wynosi 3 tysiące złotych.

Sposobów na pokazanie przyjaźni na fotografii jest nieograniczona ilość. Niezależnie od tego, czy wykonasz portret najlepszego przyjaciela, czy zachwyci Cię scena na ulicy lub w parku, czy sfotografujesz swojego kota lub psa – Twoim zadaniem jest uchwycenie związanych z przyjaźnią uczuć i emocji, opowiedzenie historii w taki sposób, by widz dostrzegł emocjonalną głębię.

 

Nagrody

I miejsce – 3000 zł

II miejsce – 2000 zł

III miejsce – 1000 zł

Wyróżnienia

e-akademii fotografii

 

Patronat nad konkursem objął serwis zpazurem.pl

Serwis internetowy zpazurem.pl to nowe miejsce w wirtualnym świecie dla wszystkich szalejących na punkcie psiaków i kociaków – niebanalnie o codzienności czworonogów, modzie, sporcie, urodzie, zdrowiu i diecie.

Sponsorem nagród jest Higio producent żwirków dla kotów

 

Konkurs trwa od 18 lipca do 30 września 2013 roku, do godz. 23.59.

Regulamin

Żeby zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować się) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu użytkownika.

konkurs-moj-przyciel

6 osób bierze udział w tym konkursie.