MAGICZNY KONKURS CHANTARELLE

Karnawał to czas zabawy i szalonych imprez, na które przygotowujecie zupełnie nowe i niezwykłe kreacje oraz niepowtarzalne stylizacje w makijażu. A my zachęcamy do zabawy, gdzie również będzie potrzebna wyobraźnia, […]

Karnawał to czas zabawy i szalonych imprez, na które przygotowujecie zupełnie nowe i niezwykłe kreacje oraz niepowtarzalne stylizacje w makijażu. A my zachęcamy do zabawy, gdzie również będzie potrzebna wyobraźnia, aby wykreować… nowy produkt dla marki CHANTARELLE!

Zapraszamy do udziału w konkursie CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics i portalu CzasNaZmianę.pl, w jakim możecie wygrać wymarzony zestaw kosmetyków!

Aby wziąć udział w konkursie należy zalogować się na stronie konkursowej serwisu CzasNaZmianę.pl i wykonać dwa proste zadania.

INFORMACJE O NAGRODACH
Do wygrania jeden z 4 zestawów CHANTARELLE. Wybierz dla siebie wymarzony prezent na idealny początek nowego roku. Zestawy zaprezentowane są na stronie z konkursem: http://www.czasnazmiane.pl/artykuly/Wszystkie_konkursy/MAGICZNY_KONKURS_CHANTARELLE_.html

CHANTARELLE_konkurs_zestaw_caviar_care

ZADANIA KONKURSOWE
Napisz do nas w kilku zdaniach o zupełnie nowym preparacie kosmetycznym dla CHANTARELLE. Może to być też nawet magiczny eliksir, jaki przywróci młodość lub zredukuje największy problem Waszej skóry… Niech fantazja podpowie Wam także nazwę tego cudownego specyfiku!
W preparatach jakiej linii CHANTARELLE występuje składnik o nazwie błękitny retinol?
Podpowiedzi szukaj na www.chantarelle.pl

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: redakcja@czasnazmiane.pl (w tytule prosimy napisać konkurs Chantarelle).
UWAGA!!!
Konkurs trwa od 14.01.-04.02.2015 roku.
Lista laureatów zostanie opublikowane w serwisie czasnazmiane.pl do 10.02.2015r.
Fundator nagrody: CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics

4 osób bierze udział w tym konkursie.