Konkurs z markami ECHO i GLITTER

Marzysz o wyjątkowym zestawie ubrań i dodatków na lato? Zdobądź go biorąc udział w naszym konkursie organizowanym wraz z markami Echo i Glitter. Sprawdź szczegóły!

Echo to polska marka odzieżowa tworząca ubiory dla kobiet młodych i aktywnych. W jej kolekcjach klientki znajdą przede wszystkim bogate kroje, w których klasyka spotyka się z wzorniczą awangardą, i gdzie duży naciskł kładzie się na jakość wykonania. Marka Glitter to natomiast specjalista od modnej biżuterii, produktów do włosów i dodatków w przystępnej cenie. Oba brandy doskonale wiedzą, co jest modne, dlatego w propozycjach znajdziemy wszystko, co wpisuje się w aktualnie obowiązujące trendy.

UWAGA, KONKURS!

Wraz z markami Echo i Glitter przygotowaliśmy dla Was wakacyjny konkurs, w którym do wygrania jest aż 5 zestawów z ubraniami marki Echo i akcesoriami marki Glitter.

Wśród nagród przeboje wiosenno-letnich kolekcji Echo – barwne tuniki i sukienki zdobione niczym z apaszek Hermesa lub kwiatowymi nadrukami, wygodne i kobiece fasony, które z powodzeniem sprawdzą się w wiosenno-letnich stylizacjach, a także biżuteria i dodatki – duże bransolety i naszyjniki, kolczyki zdobione piórami, efektowne pierścienie i rockowe akcenty.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przygotować i przesłać na adres konkurs@lamode.info propozycję letniej stylizacji korzystając z packshotów produktowych (Glitter, Echo) zamieszczonych w naszej galerii konkursowej dostępnej w artykule konkursowym „Wakacyjny Konkurs z markami Echi i Glitter” na https://www.lamode.info .

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12. sierpnia 2012 r. do godz. 23:59. Wyniki konkursu opublikujemy 13. sierpnia 2012 r. na łamach LAMODE.INFO.

 

Uwaga! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie adresu korespondencyjnego.

 

 

 

 

 

2 osób bierze udział w tym konkursie.