KONKURS! Wygraj Frost Peel od CLARENY!

Jeśli po lecie Twoja skóra wymaga stymulacji i rewitalizacji, a dodatkowo czujesz, że utraciła dawną jędrność i elastyczność, to najwyższa pora działać. Jeśli borykasz się z przebarwieniami, potrzebujesz rozjaśnienia i […]

Jeśli po lecie Twoja skóra wymaga stymulacji i rewitalizacji, a dodatkowo czujesz, że utraciła dawną jędrność i elastyczność, to najwyższa pora działać. Jeśli borykasz się z przebarwieniami, potrzebujesz rozjaśnienia i ujednolicenia kolorytu cery, sprawdź bezpieczny zabieg złuszczający Frost Peel od Clareny.

Weź udział w konkursie! Wygraj 1 zaproszenie na zabieg kosmetyczny Frost Peel do zrealizowania w wybranym centrum marki CLARENA!

Autorski zabieg Clareny, jakim jest Frost Peel, to profesjonalny zabieg kosmetyczny o dermatologicznej skuteczności. Odmładza, spłyca zmarszczki, rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry, skutecznie redukuje przebarwienia, a do tego poprawia napięcie skóry. Polecany jest dla skóry wrażliwej i naczyniowej. Poradzi sobie także z problemami skóry dojrzałej, wymagającej stymulacji i łojotokowej.

32 osób bierze udział w tym konkursie.