KONKURS Wielka Fabryka Świętego Mikołaja

Do dnia naszego ulubionego Świętego coraz bliżej. Magiczny czas, na który czekają wszystkie dzieci, wypełniony niespodziankami, prezentami i radością. Spraw wyjątkowy prezent swojemu dziecku, odkryj tajemnicę Wielkiej Fabryki Świętego Mikołaja, miejsca […]

Do dnia naszego ulubionego Świętego coraz bliżej. Magiczny czas, na który czekają wszystkie dzieci, wypełniony niespodziankami, prezentami i radością. Spraw wyjątkowy prezent swojemu dziecku, odkryj tajemnicę Wielkiej Fabryki Świętego Mikołaja, miejsca gdzie spełniają się dziecięce marzenia!

 

 

Kilka słów o Fabryce

O tym miejscu krążą już przekazywane z ust do ust legendy. Magiczna skarbnica, w której w niezwykły sposób powstają zabawki dla wszystkich dzieci.

Specjalnie na życzenie Świętego Mikołaja fabryka prezentów stanie się dostępna dla wszystkich dzieci. Na jeden dzień zostaną one pomocnikami swojego ulubionego świętego. Zobaczą na własne oczy jak powstają zabawki, co kryje się w laboratorium Mikołaja i na czym polega tajemnica maszyny prezentów. Czeka na Was wiele atrakcji! /wielkafabrykaprezentow.pl/

 

Specjalnie z tej okazji zorganizowany został Konkurs. Aby wziąć udział w Konkursie należy najpierw polubić stronę Wielka Fabryka Świętego Mikołaja na Facebooku, a nastepnie wykonać zadanie konkursowe polegające na poprawnym udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania. Do zabawy możesz zapraszać swoich znajomych, dzięki czemu zwiększasz swoje szanse na wygraną.

W Konkursie do wygrania są:

1 Miejsce: 5 biletów na wydarzenie Wielka Fabryka Świętego Mikołaja, która odbędzie się w dniu 09.12.2012 – wartość jednego biletu to 59,00 zł.

2 Miejsce: 4 bilety na wydarzenie Wielka Fabryka Świętego Mikołaja, która odbędzie się w dniu 09.12.2012 – wartość jednego biletu to 59,00 zł.

3 Miejsce – 3 bilety na wydarzenie Wielka Fabryka Świętego Mikołaja, która odbędzie się w dniu 09.12.2012 – wartość jednego biletu to 59,00 zł.

Weź udział w Konkursie, kliknij TUTAJ!

 

15 osób bierze udział w tym konkursie.