Konkurs! Wasze suche historie

Weź udział w naszym konkursie – pokaż, że masz dystans do życia i poczucie humoru! Uzupełnij dymek własnym tekstem i zgarniaj nagrody! Wykorzystaj grę słów, proste skojarzenia i znane (bądź […]

Weź udział w naszym konkursie – pokaż, że masz dystans do życia
i poczucie humoru! Uzupełnij dymek własnym tekstem i zgarniaj nagrody!

Wykorzystaj grę słów, proste skojarzenia i znane (bądź nieznane) powiedzenia. Stwórz zabawny dialog i baw się „suchością”!

By wziąć udział w Konkursie wystarczy polubić fan page strony Kobiecość niejedno ma imię i zarejestrować się na naszym Forum. Następnie – w komentarzu pod postem konkursowym – wpisać krótki, ciekawy, żartobliwy bądź dwuznaczny tekst, który może stanowić odpowiedź w dialogu, zaprezentowanym na obrazku poniżej. Obrazek jest dostępny także na naszym fan page’u.

Wątek konkursowy znajdziecie tutaj:

http://kobiecosc.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=846&sid=268fbfc9662aad65f463778bbf4ea333

Konkurs potrwa miesiąc – startuje 5.08.2013 r. i kończy z dniem 2.09.2013 r. Na początku każdego tygodnia (w poniedziałek) zamieścimy poniżej oraz na naszym fan page’u nowy obrazek, który będzie można uzupełniać przez trzy kolejne dni – do środy do godziny 18.00. Propozycje własnego tekstu wpisujemy na Forum pod postem konkursowym. Spośród Waszych propozycji jury wybierze 5 najlepszych tekstów, które zostaną umieszczone na fan page’u.

To Wy zdecydujecie, który z nich zwycięży, wpisując wybrany numerek w komentarzu pod postem. Tekst, który do niedzieli do godz. 24.00 zdobędzie najwięcej głosów, zostanie umieszczony na obrazku, a kompletny obrazek – pojawi się na fan page’u oraz na stronie internetowej Kobiecość niejedno ma imię wraz z podpisem/loginem autorki.

Autorka zwycięskiego tekstu otrzyma Nagrodę Tygodnia. Nagrodą w konkursie „Wasze suche historie” są książki:

Kobiety dyktatorów cz. 1

Kobiety dyktatorów cz. 2

Marlena Dietrich.

Autorki dwóch pozostałych tekstów – wyróżnionych w danym tygodniu największą liczbą głosów, otrzymają nagrody pocieszenia: kobiece lusterka i kosmetyki.

Nowy obrazek do uzupełnienia zostanie zamieszczony w kolejny poniedziałek (konkurs potrwa do 2.09.2013 r., będzie się składał z 4-ech odsłon).

Uwaga!

Każda z uczestniczek może zgłosić maksymalnie 3 teksty konkursowe w każdym kolejnym tygodniu. Udział/zwycięstwo w jednej odsłonie nie wyklucza udziału ani zwycięstwa w kolejnych!

Każda fanka fan page’a może oddać tylko 1 głos w 1-ej odsłonie konkursu.

 

Powiedz o naszym konkursie znajomym! Udostępnij tę informację i pomyśl, co zrobić, by sytuacja ze scenki nabrała nowego, zabawnego wymiaru, a przy okazji – oceniaj pomysły innych!

Do dzieła Dziewczyny – nagrody czekają! Pokażmy, że potrafimy otwarcie i bez skrępowania, nie zawsze całkiem na poważnie, rozmawiać o wszystkim – także o problemach.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj: http://kobiecosc.info/bez-kategorii/regulamin-konkursu-wasze-suche-historie/

 

 

 

 

 

 

3 osób bierze udział w tym konkursie.