Konkurs Verbatim i Telix.pl

Karty microSDHC Verbatim dla aktywnych użytkowników

Konkurs dla najaktywniejszych użytkowników ma na celu promowanie zarejestrowanych użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić. W tej edycji mamy do rozdania pięć kart Verbatim SDHC 32GB Class 10.

Zarejestrowani Użytkownicy, którzy w terminie zakończenia edycji rankingu mają najwięcej punktów otrzymają od portalu Telix.pl lub sponsorów nagrody rzeczowe. Warunkiem otrzymania nagród jest wysłanie do administratorów telix.pl adresu dostawy nagrody. Po upływie każdej edycji rankingu punkty edycji są zerowane.

Zasady rankingu użytkowników: od 25 września do 6 października – dwa etapy.

Ranking trwa od 25 września do 5 października 2013 do godz 12:00 – pierwszy etap

Każdy zarejestrowany użytkownik portalu Telix.pl otrzymuje punkty za wykonanie określonych działań:

1 punkt za oddanie głosu w ankiecie

5 punktów za wysłanie komentarza lub posta na forum – komentarze niemerytoryczne lub obrażające innych będą kasowane, a punkty odejmowane

5 punktów za wgranie zdjęcia wykonanego telefonem komórkowym o tematyce „Wakacje – lato” do działu Konkurs Foto – organizator zapewnia sobie możliwość odjęcia punktów, za fotki niezwiązane z tematem.

Punkty rozliczane są w cyklu miesięcznym, tygodniowym lub innym określonym przez administratorów portalu. W czasie trwania edycji rankingu w kolumnie serwisu widnieją nazwy najaktywniejszych użytkowników.

Etap drugi – rozpoczyna się z chwilą wyłonienia 10 najaktywniejszych Czytelników Telix.pl.

W tym etapie redakcja Telix.pl wybiera z 10 najaktywniejszych Czytelników 5 najciekawszych zdjęć lata i po konsultacji ze sponsorem wręczy ich uczestnikom po jednej karcie Verbatim SDHC 32GB Class 10.

Be the first to like.