Konkurs Rodzina i Kariera „Narodziny dziecka”

15 lipca na stronie www „Rodzina i kariera” ruszył konkurs – NARODZINY DZIECKA. Aby wziąć udział wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Becikowe to popularna nazwa jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia […]

15 lipca na stronie www „Rodzina i kariera” ruszył konkurs – NARODZINY DZIECKA. Aby wziąć udział wystarczy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Becikowe to popularna nazwa jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia dziecka, która obecnie wynosi 1000zł. Czy wiesz, kto może otrzymać świadczenie?
Trzeba się jednak śpieszyć! Praktyczne nagrody powędrują do 100 pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na to pytanie. Do zdobycia: zestaw do manicure i atomizer.
Zapraszamy do udziału w zabawie pod adresem http://rodzina-i-kariera.infor.pl/ w zakładce „Konkursy”. Konkurs potrwa do końca lipca 2013 lub do wyczerpania puli nagród.
Ogólnopolski projekt „Rodzina i Kariera” powstał, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w godzeniu dwóch ważnych dla każdego elementów życia jakimi są rodzina oraz kariera zawodowa. Celem projektu jest wzrost świadomości oraz zmiana postaw poprzez upowszechnianie idei wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w zakresie łączenia rodzicielstwa z życiem zawodowym. Na stronie projektu http://rodzina-i-kariera.infor.pl/ odnajdziemy wiele porad dotyczących m.in. problematyki prawnej, poszukiwania pracy czy zdrowia dziecka.
Projekt Rodzina i Kariera współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

8 osób bierze udział w tym konkursie.