Konkurs POWRÓT DO PRACY

1 sierpnia na fanpage „Rodzina i kariera” ruszył kolejny z zaplanowanych konkursów – POWRÓT DO PRACY. Aby wziąć udział wystarczy polubić fanpage oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Zgodnie z Kodeksem […]

1 sierpnia na fanpage „Rodzina i kariera” ruszył kolejny z zaplanowanych konkursów – POWRÓT DO PRACY. Aby wziąć udział wystarczy polubić fanpage oraz poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Zgodnie z Kodeksem pracy pracownica, która karmi dziecko piersią, może skorzystać z przerw wliczanych w czas pracy. Jak długie są te przerwy i ile można ich wykorzystać w ciągu dnia (w przypadku urodzenia jednego dziecka)?
Trzeba się jednak śpieszyć! Wygrywa 100 pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na to pytanie. Do zdobycia: torba na zakupy.
Zapraszamy do udziału w zabawie pod adresem https://www.facebook.com/RodzinaiKariera w zakładce konkursowej.
Konkurs trwa do 14 sierpnia bądź do wyczerpania nagród.
Ogólnopolski projekt „rodzina-i-kariera.infor.pl” powstał, aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w godzeniu dwóch ważnych dla każdego elementów życia jakimi są rodzina oraz kariera zawodowa. Celem projektu jest wzrost świadomości oraz zmiana postaw poprzez upowszechnianie idei wyrównywania szans kobiet i mężczyzn w zakresie łączenia rodzicielstwa z życiem zawodowym. Na stronie projektu http://rodzina-i-kariera.infor.pl/ odnajdziemy wiele porad dotyczących m.in. problematyki prawnej, poszukiwań pracy czy zdrowia dziecka.
Projekt Rodzina i Kariera współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Be the first to like.