KONKURS plastyczny – Bezpieczny przedszkolak na drodze

Serwis Przedszkola.edu.pl ogłasza konkurs dla dzieci oraz przedszkoli, w którym do wygrania są trzy zestawy książeczek edukacyjnych, których autorami są Elżbieta i Witold Szwajkowscy. W każdym zestawie jest książeczka „Bądź […]

Serwis Przedszkola.edu.pl ogłasza konkurs dla dzieci oraz przedszkoli, w którym do wygrania są trzy zestawy książeczek edukacyjnych, których autorami są Elżbieta i Witold Szwajkowscy.

W każdym zestawie jest książeczka „Bądź ostrożny na drodze”, w której autorzy promują pomysł, aby już teraz przygotowywać dzieci do przyszłej roli kierowców i od wczesnych lat zapoznawać je z prawidłowymi zasadami korzystania z samochodu.

Aby wygrać jeden z zestawów książek, wystarczy, że dziecko lub grupa przedszkolna wykona dowolną techniką pracę plastyczną – Moja bezpieczna droga do przedszkola.

Gotowe prace można zeskanować lub sfotografować. Zdjęcia (skany) z imieniem i nazwiskiem osoby odpowiedzialnej, adresem oraz numerem kontaktowym, należy wysyłać na adres e-mail: redakcja@przedszkola.edu.pl

Na maile czekamy od 12 do 26 marca 2013, do godziny 12:00!

Szczegóły konkursu >>>

Be the first to like.