Konkurs Outdoor Pro!

Nagrody do wygrania: DO WYGRANIA CENNE NAGRODY, MIĘDZY INNYMI  NOŻE BUCK KNIVES ORAZ NAMIOTY EASY CAMP Opis konkursu: ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE NALEŻY KLIKNĄĆ W LINK PONIŻEJ I DOKOŃCZYĆ […]

Nagrody do wygrania:
DO WYGRANIA CENNE NAGRODY, MIĘDZY INNYMI  NOŻE BUCK KNIVES ORAZ NAMIOTY EASY CAMP

Opis konkursu:
ŻEBY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE NALEŻY KLIKNĄĆ W LINK PONIŻEJ I DOKOŃCZYĆ ZDANIE: „NAMIOT TO DOSKONAŁE MIEJSCE NA/DO …” MACIE POLE DO POPISU:)

Konkurs znajdziecie tutaj: Konkurs Outdoor Pro

Organizator konkursu: 

OutdoorPro.pl , własność firmy MacTronic Sports

MacTronic to firma działającą na rynku od 1989 roku. Od lat jesteśmy czołowym producentem i dystrybutorem oświetlenia ładowalnego w Polsce jak i w krajach ościennych. Przez 19 lat istnienia nauczyliśmy się skutecznie wybiegać naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów.Z dumą przedstawiamy i zapraszamy do sklepu OutdoorPro. Prezentowana tu oferta dotyczy najwyższej klasy produktów branży turystycznej i outdoorowej jak i akcesoriów. Nasze wyroby skierowane są tak ku specjalistycznym służbom mundurowym jak i do codziennego użytku na biwakach, campingach, w domu. Nasz bogaty asortyment z roku na rok doskonalszy, służy z powodzeniem użytkownikom przez lata i jest gwarantem jakości. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz klient otrzymywał dokładnie to czego szuka. Idąc za głosem naszych klientów otworzyliśmy sklep on-line. Teraz nasze produkty możesz zakupić szybko,sprawnie, bez żadnych komplikacji i wyłącznie za pomocą kilku kliknięć. Asortyment posegregowany został według konkretnych grup docelowych. Każdy szybko i łatwo znajdzie tu coś dla siebie.

 

 

 

 

 

 

3 osób bierze udział w tym konkursie.