Konkurs Najciekawsze zdjęcie z wakacji POLECAMY!

Zapraszamy do udziału w konkursie portalu maturalnego Studiowac.pl. Do wygrania wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w tym konkursie wystarczy wysłać swoje zdjęcie z wakacji poprzez specjalną aplikację na Facebook. […]

Zapraszamy do udziału w konkursie portalu maturalnego Studiowac.pl. Do wygrania wyjątkowo atrakcyjne nagrody. Aby wziąć udział w tym konkursie wystarczy wysłać swoje zdjęcie z wakacji poprzez specjalną aplikację na Facebook.

Jak wziąć udział w konkursie?

Do wysłania zdjęcia służy specjalna aplikacja, wystarczy zalogować się do niej poprzez swoje konto na Facebook i dodać swoje zdjęcie, szczegóły znajdziecie w artykule na Studiowac.pl:

http://www.studiowac.pl/3001/nowy-konkurs-najciekawsze-zdjecie-z-wakacji-z-farmona-oklejgo-pl-i-multikinem/

Podpowiadamy co zrobić, by wygrać!

Zaproś znajomych do głosowania na swoje zdjęcie. Każdy z nich będzie mógł na nie zagłosować. Dodatkowo aplikacja konkursowa premiuje zapraszanie znajomych. Za każdą osobę, która skorzysta z Twojego zaproszenia i zaloguje się do aplikacji konkursowej otrzymasz 1 dodatkowy głos, który możesz wykorzystać przy swoim zdjęciu.

Co jest do wygrania?

Autorzy 5 zdjęć z największą ilością głosów otrzymają atrakcyjne nagrody! W puli czeka na Was 10 biletów do kina, 5 zestawów kosmetyków, super naklejka na ścianę i 3 kupony na zamówienie samodzielnie zaprojektowanej naklejki na laptopa, wszystko prosto do Twojego domu!

Organizator i partnerzy konkursu:

Organizatorem konkursu jest portal maturalny Studiowac.pl. Sponsorami konkursu są Farmona, Multikino oraz OklejGo.pl. Patronem medialnym LatoStudenta.pl, jak również portal społecznościowy AlejaImprez.pl, Centrum Edukacyjne Edukus edukus.edu.pl, studencki bank stancji instancje.pl i portal językowy na-językach.pl.

Więcej o konkursie na stronie: http://www.studiowac.pl/3001/nowy-konkurs-najciekawsze-zdjecie-z-wakacji-z-farmona-oklejgo-pl-i-multikinem/

 

Be the first to like.