Konkurs na Walentynki

Zapraszamy Was na kolejny konkurs! http://www.sosrodzice.pl/tatusiu-rozkochaj-w-sobie-mamusie-na-walentynki/ Jak to jest z tymi Walentynkami? Czy to dobry pretekst, by pokazać innym, jak bardzo ich kochamy, czy przymus do kupienia kwiatka oraz czekoladek? […]

Zapraszamy Was na kolejny konkurs! http://www.sosrodzice.pl/tatusiu-rozkochaj-w-sobie-mamusie-na-walentynki/
Jak to jest z tymi Walentynkami? Czy to dobry pretekst, by pokazać innym, jak bardzo ich kochamy, czy przymus do kupienia kwiatka oraz czekoladek?
Panowie, przyznajcie, z jakimi emocjami wiąże się dla Was ten Dzień? Celebrujecie go, czy raczej staracie się przetrwać?
Inicjatorkami konkursu są Mamy, które chcą swoim Partnerom powiedzieć proste słowa: „nie liczy się, jak, za ile oraz gdzie, ale POMYSŁ i ZAANGAAŻOWANIE”. Dlatego kusząc Was wspaniałymi nagrodami, proszą, abyście…

w dniach 1 lutego – 12 lutego 2013 wysłali opis lub opis plus zdjęcie pomysłu albo etapu realizacji pomysłu niespodzianki przygotowanej dla kobiety na Walentynki, która jest mamą lub spodziewa się dziecka. Wiadomości prosimy kierować na adres redakcji konkurs@sosrodzice.pl (w tytule WALENTYNKI).

Do wygrania: masaż wykonany przez rehabilitantkę, profesjonalna sesja zdjęciowa oraz stylowe breloczki ze zdjęciem! Wygrywa aż 5 osób!
Konkurs dla osób z Warszawy!
Zapraszamy do uczestnictwa – do 13 lutego 2013.

1 osoba bierze udział w tym konkursie