Konkurs na film o energii wiatrowej

Konkurs na film o energii wiatrowej Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej z okazji Światowego Dnia Wiatru (15 czerwca) zaprasza do udziału w konkursie na film pokazujący w ciekawy sposób energetykę wiatrową. […]

Konkurs na film o energii wiatrowej

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej z okazji Światowego Dnia Wiatru (15 czerwca) zaprasza do udziału w konkursie na film pokazujący w ciekawy sposób energetykę wiatrową.

Jesteś kreatywny i potrafisz w interesujący sposób zaprezentować tematykę energii z wiatru? Jeśli tak, to weź udział w konkursie i wygraj „lustrzankę” Canona!

Termin nadsyłania materiałów to 31 lipca 2013 r., a nagrodą w konkursie jest aparat cyfrowy Canon EOS 1100D.

Film może być wykonany w dowolnej technice, jednak musi mieć formę pliku cyfrowego w formacie avi, mov lub mp4, w jakości co najmniej 720 p. Film nie powinien być dłuższy niż 90 sekund.

Materiał prosimy przesłać na adres biura PSEW w Warszawie (ul. Piękna 24/26A lok. 1, 00-549 Warszawa) na płycie CD, DVD lub pendrivie, z dopiskiem „Konkurs na film o energii wiatrowej”.

Szczegóły i regulamin konkursu na stronie www.dzienwiatru.eu/konkursy. W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 695 105 534.

Serdecznie zapraszamy do nadsyłania materiałów!

 

 

 

 

 

Be the first to like.