Konkurs kulinarno – fotograficzny

Urodzinowy konkurs fotograficzny 1).Wybierz i przygotuj jeden z przepisów, który znajdziesz na blogu Nutka Słodyczy 2).Zrób zdjęcie przygotowanego deseru, potrawy 3).Zdjęcie prześlij na adres nutkaslodyczy@gmail.com podając w mailu nick/pseudonim oraz […]

Urodzinowy konkurs fotograficzny

1).Wybierz i przygotuj jeden z przepisów, który znajdziesz na blogu Nutka Słodyczy
2).Zrób zdjęcie przygotowanego deseru, potrawy
3).Zdjęcie prześlij na adres nutkaslodyczy@gmail.com podając w mailu nick/pseudonim oraz link do wybranego przepisu (w tytule maila wpisz „urodzinowy konkurs”).
4).Polub fanpage Nutka Słodyczy na facebooku
5).Na zdjęcia czekam od 3 do 28 kwietnia do godziny 23.59. Można przesłać dowolną liczbę zgłoszeń, zdjęć (ale tylko jedno zdjęcie do każdego przepisu).

Spośród nadesłanych zdjęć wybiorę jedno, które najbardziej mi się spodoba i nagrodzę jego autora/autorkę zestawem mini foremek firmy Wilton. Zwycięzcę ogłoszę w dniu 29 kwietnia na facebooku
Następnie (29.04.2013 o godz. 21.00) wszystkie zdjęcia trafią do albumu na facebooku, a Wy wybierzecie drugiego zwycięzcę za pomocą głosów „Lubię to”. To zdjęcie, które zdobędzie w przeciągu 7 dni (do 06.05.2013 do godz. 21.00) najwięcej głosów otrzyma nagrodę – rękawicę Piggy (w przypadku remisu odbędzie się dodatkowe głosowanie na blogu).
Po zakończeniu trwania całego konkursu zwycięzca/zwycięzcy zostaną poproszony o podanie pełnych danych (imię, nazwisko oraz adres do wysyłki – wysyłka tylko na terenie Polski!). W przypadku nie podania tych danych w ciągu 5 dni od ogłoszenia wyników, nagroda przepada.

Be the first to like.