Konkurs Kreatywne Przedszkolaki

Do jakiej zabawy można wykorzystać kalkulator? Czy łyżka może posłużyć jako wiosło albo mikrofon? Uwaga dzieciaki: włączamy wyobraźnię! Weźcie udział w konkursie i pokażcie, jak można w kreatywny sposób wykorzystać […]

Do jakiej zabawy można wykorzystać kalkulator? Czy łyżka może posłużyć jako wiosło albo mikrofon? Uwaga dzieciaki: włączamy wyobraźnię! Weźcie udział w konkursie i pokażcie, jak można w kreatywny sposób wykorzystać przedmioty codziennego użytku w zabawie. Do wygrania fantastyczne zabawki od Woobiboo oraz książki od Wydawnictwa Zakamarki. Zapraszamy do konkursu “Kreatywne Przedszkolaki”!

1. Zadaniem konkursowym jest wykonanie projektu oraz przesłanie jego zdjęcia. Projekt:

– musi przedstawiać albo zawierać w sobie przedmiot codziennego użytku – może być to więc np. rysunek łyżki albo prawdziwa łyżka wkomponowana w projekt,

– może być wykonany dowolną techniką: zarówno płaską (np. rysunek, wycinanka), jak i przestrzenną (np. figurka z plasteliny albo kompozycja z różnych przedmiotów);

2. Konkurs rozpoczyna się 28 października 2019 roku i potrwa do 12 listopada 2019 roku, do godziny 12:00.

3. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. Nie przyjmujemy zgłoszeń grupowych.

4. Celem konkursu jest zachęcenie dzieci, by kreatywnie podeszły do zagadnienia wykorzystywania przedmiotów codziennego użytku (typu: przedmioty kuchenne, elementy ubioru itp.) w zabawie.

5. Zdjęcie gotowego projektu należy wysłać na adres mailowy: redakcja@przedszkola.edu.pl, z tytułem maila Kreatywne Przedszkolaki. Do zdjęcia projektu można dołączyć opis pracy (nie jest to jednak konieczne). Prosimy nie przesyłać zdjęć dzieci.

5. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:

– zdjęcie pracy

– imię, nazwisko i wiek dziecka

– imię, nazwisko, numer telefonu do osoby zgłaszającej pracę

– adres do korespondencji/ wysyłki nagród (domowy dziecka lub adres placówki przedszkolnej, z której jest wysłana praca)

– zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisane przez: prawnego opiekuna dziecka oraz przez osobę pełnoletnią, zgłaszającą dziecko do konkursu (do pobrania poniżej)

* Zgłoszenia bez zgody nie będą brały udziału w konkursie

6. Nagrody:

Nagrodzimy 5 osób (3 nagrody główne oraz 2 wyróżnienia). Nagrodami w konkursie “Kreatywne Przedszkolaki” są:

1 x zestaw: tablica manipulacyjna Woobiboard MINI + bucik do nauki wiązania + układanka ZEGAR od Woobiboo

1 x układankę ALFABET od Woobiboo

1 x układankę ZEGAR od Woobiboo

5 x książki “Sam w domu” autorstwa Lotty Olsson od Wydawnictwa Zakamarki

 

Regulamin: https://www.przedszkola.edu.pl/regulamin-konkursu-kreatywne-przedszkolaki.html

Be the first to like.