Konkurs Przedszkole jak z bajki!

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie “Przedszkole jak z bajki!”. Pochwalcie się, co niezwykłego czeka na Was […]

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji zapraszamy dzieci w wieku 3-6 lat do udziału w konkursie “Przedszkole jak z bajki!”. Pochwalcie się, co niezwykłego czeka na Was w Przedszkolu – uśmiechnięci koledzy i koleżanki? Bajecznie urządzone sale? A może panie z głowami pełnymi pomysłów na fantastyczne zajęcia?

Dzieci zapraszamy do stworzenia pracy w dowolnej technice. Pokażcie bajkowość Waszego Przedszkola i wygrajcie fantastyczne nagrody: książki o Neli, małej reporterce oraz gry i fiszki do nauki języka angielskiego, a także zestawy – niespodzianki! Nagrodzimy aż 10 osób!

 

Ogólne informacje o konkursie dla dzieci “Przedszkole jak z bajki!”:

1. Konkurs rozpoczyna się 20 września 2019 roku i potrwa do 7 października 2019 roku, do godziny 10:00.

2. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-6 lat. Nie przyjmujemy zgłoszeń grupowych.

3. Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy (dowolną techniką: płaską lub przestrzenną, wykorzystującą materiały plastyczne, recyklingowe lub naturalne) o tytule “Przedszkole jak z bajki!”. Do zdjęcia prosimy dołączyć krótki opis, napisany przez osobę zgłaszającą (w opisie prosimy napisać, co przedstawia praca oraz jak odwołuje się do tematu konkursu). Opis nie będzie podlegał ocenie.

4. Zdjęcie gotowego projektu oraz opis należy wysłać na adres mailowy: redakcja@przedszkola.edu.pl, z tytułem maila Przedszkole jak z bajki!.

5. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać:

– zdjęcie pracy

– opis pracy (nie podlega ocenie)
– imię, nazwisko i wiek dziecka
– imię, nazwisko, numer telefonu do osoby zgłaszającej pracę
– adres do korespondencji/ wysyłki nagród (domowy dziecka lub adres placówki przedszkolnej, z której jest wysłana praca)
– zgody na przetwarzanie danych osobowych podpisane przez: prawnego opiekuna dziecka oraz przez osobę pełnoletnią, zgłaszającą dziecko do konkursu (tekst do skopiowania poniżej)
* Zgłoszenia bez zgody nie będą brały udziału w konkursie

6. Nagrody:

Nagrodzimy aż 10 dzieci! Do wygrania:

Fiszki oraz gry do nauki angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Łączcie naukę z zabawą, korzystając z zestawów od Wydawnictwa Cztery Głowy – Fiszki.pl!

 

Nagrodami w konkursie są:

 

  • 3 x Fiszki: angielski z naklejkami
  • 4 x Fiszki + gra Domino
  • 2 x Fiszki + gra Memorki
  • 2 x Fiszki + gra Piotruś
  • 2 x Fiszki + gra Kwartet

Książki o Neli, młodej reporterce. Tym razem wybierzemy się w podróż do Antarktyki – czeka Was niezwykła przygoda! Sponsorem nagród w konkursie jest Burda Książki:

 

  • 10 x “Nela i kierunek Antarktyda”

Niespodzianki:

 

  • 3 x  zestawy książek dla dzieci
Więcej informacji w REGULAMINIE KONKURSU

Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Pamiętaj o zgodyzie na przetwarzanie danych osobowych – skopiuj tekst:

(dla osoby zgłaszającej Uczestnika do konkursu)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu pt. „Przedszkole jak z bajki!” oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest ADVISION Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie (20-805), ul. Ligonia 1. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.
(miejsce, data, podpis ręczny)
(dla rodzica/ opiekuna prawnego Uczestnika)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka:… w celach organizacji i przeprowadzenia konkursu pt. „Przedszkole jak z bajki!” oraz udostępnienia informacji o wynikach konkursu. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem danych osobowych jest ADVISION Sp. z o.o., z siedzibą w Lublinie (20-805), ul. Ligonia 1. Posiadam wiedzę, że podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do realizacji celów, w jakim zostały zebrane.
(miejsce, data, podpis ręczny)
Be the first to like.