Konkurs – Chcecie głośniki od Microlab?

Portal dlaStudenta świętuje 10 urodziny! Weź udział w naszym urodzinowym konkursie i poczuj imprezowy beat z głośnikami Microlab! Microlab FC 330  to system 2 + 1 składający się z subwoofera […]

Portal dlaStudenta świętuje 10 urodziny! Weź udział w naszym urodzinowym konkursie i poczuj imprezowy beat z głośnikami Microlab!

Microlab FC 330  to system 2 + 1 składający się z subwoofera o mocy 24 Wat oraz dwóch głośników satelitarnych, każdy o mocy 1dlastudenta6 Wat. Głośniki zostały zaprojektowane przez Petera Larsena – światowej sławy eksperta w dziedzinie akustyki. Dzięki zastosowaniu technologii X-BASS można uzyskać dźwięk o krystalicznej czystości, ale i dużej mocy. Mocne i dynamiczne brzmienie głośników znajdzie uznanie u zapalonych graczy, a niski poziom zniekształceń i nowoczesny design spodoba się miłośnikom dobrej muzyki i filmów. Jak wszystkie zestawy tej firmy, także i ten jest ekranowany magnetycznie, co pozwala umieścić głośniki bezpośrednio przy odbiornikach telewizyjnych i monitorach, bez obaw o negatywny wpływ pola magnetycznego na te urządzenia.

Aby  wygrać nagrodę, odpowiedzcie na pytanie, które znajduje się w zakładce konkursowej Microlab Poland w serwisie Facebook pod tym linkiem.

Konkurs trwa do 14października 2013 roku do godz. 12.00.

3 osób bierze udział w tym konkursie.