Konkurs „Urlopy Pięknej Stopy” z Acerinem

Wakacje to czas urlopów oraz krajowych i zagranicznych wojaży. Odgaduj, gdzie aktualnie przebywa Piękna Stopa, zbieraj punkty i wygrywaj atrakcyjne nagrody ufundowane przez markę Acerin!

 

Nagrody do wygrania:

Nagrodami w konkursie są: kosmetyki marki Acerin (m.in. żel pod prysznic i zestaw kosmetyków do stóp) oraz ręcznik kąpielowy z logo Acerin. Nagrody główne otrzyma 5 osób z największą łączną liczbą punktów. Przewidziano również nagrody pocieszenia.

Punkty przyznawane będą w następujący sposób:

  • za poprawną odpowiedź nadesłaną najszybciej (pierwsza poprawna odpowiedź) – 40 pkt;

  • za poprawną odpowiedź nadesłaną jako 2 z kolei – 30 pkt;

  • za poprawną odpowiedź nadesłaną jako 3 z kolei – 20 pkt;

  • za poprawną odpowiedź nadesłaną jako 4 z kolei – 4 pkt;

  • za przesłanie zgłoszenia konkursowego (nawet jeśli odpowiedź jest niepoprawna, za wzięcie udziału w konkursie) – 1 pkt. W końcowym rankingu, w przypadku zdobycia takiej samej ilości punktów przez więcej niż 5 osób, zostanie przeprowadzona dogrywka – dodatkowe pytanie związane z ofertą marki Acerin.

W końcowym rankingu, w przypadku zdobycia takiej samej ilości punktów przez więcej niż 5 osób, zostanie przeprowadzona dogrywka – dodatkowe pytanie związane z ofertą marki Acerin.

Opis konkursu:
Piękna Stopa słynie z zamiłowania do podróży – niestraszna jej żadna odległość. Poczynając od 26 lipca 2012 wyrusza w świat. Zadaniem konkursowym jest na podstawie zdjęcia odgadnąć, gdzie obecnie się znajduje. Piękna Stopa odwiedzi osiem miejsc, a fotograficzne zagadki będą pojawiały się cyklicznie na profilu „Stopy mają moc” na Facebooku. Ostatnie pytanie konkursowe opublikujemy 22 sierpnia, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi 27 sierpnia 2012.

Organizator konkursu:

Organizatorem jest producent kosmetyków, marka Acerin. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest bycie fanem profilu „Stopy mają moc” w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/acerinpl

8 osób bierze udział w tym konkursie.