KONKURS – wygraj płytę!


Nagrody do wygrania:
10 płyt cd z piosenkami grupy „Łobuziaki”

Opis konkursu:

Każdy maluch ma swoją ulubioną piosenkę, którą chętnie śpiewa. Zachęcamy opiekunów grup przedszkolnych i rodziców do zaprezentowania talentu małych wykonawców w nowym konkursie portalu Przedszkola.edu.pl. Do wygrania są płyty nowej  grupy dziecięcej „Łobuziaki”!
Serwis Przedszkola.edu.pl ogłasza konkurs, w którym do wygrania są płyty grupy „Łobuziaki” – nowego europejskiego projektu, który poza granicami naszego kraju odniósł ogromny sukces. Zapraszamy zarówno przedszkola, jak również rodziców do zgłaszania dzieci do konkursu.

Aby wygrać płytę „Łobuziaki” wystarczy, że rodzic lub opiekun grupy przedszkolnej nagra śpiewaną przez maluchy piosenkę, a film przyśle do redakcji naszego serwisu. Filmy, wraz z imieniem i nazwiskiem osoby odpowiedzialnej, numerem kontaktowym oraz adresem należy wysyłać na adres e-mail: redakcja@przedszkola.edu.pl

Płytę grupy „Łobuziaki” otrzyma 10 grup przedszkolnych lub dzieci, których piosenka zostanie uznana przez komisję konkursową za najciekawszą i najbardziej oryginalną.

Na maile z nagraniami czekamy do  25 lipca 2012, do godziny 12.00.

Organizator konkursu:
przedszkola.edu.pl

1 osoba bierze udział w tym konkursie