Grafineo – konkurs na najlepszą grafikę

Personalizacja jest obecnie najważniejszym trendem wśród konsumentów. Ludzie oczekują teraz przedmiotów, które będą do nich pasować jak ulał. Takie, które będą do nich pasowały po każdym względem, zarówno zainteresowań, charakteru […]

Personalizacja jest obecnie najważniejszym trendem wśród konsumentów. Ludzie oczekują teraz przedmiotów, które będą do nich pasować jak ulał. Takie, które będą do nich pasowały po każdym względem, zarówno zainteresowań, charakteru czy preferencji. Serwis Grafineo.pl jest właśnie odpowiedzią na takie pragnienia. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych rozwiązań Grafineo daje internautom możliwość łatwego i szybkiego zaprojektowania i zamawiania swoich projektów on-line. Dotyczy to przede wszystkim koszulek, a w dalszej kolejności kubków, plakatów i innych gadżetów.

Grafineo to projekt firmy BTSM, który jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 8.1. Jest to typowy start-up internetowy, a zatem projekt budowany od zera i oparty na aplikacji dostępnej przez stronę WWW. Cechy szczególne tego projektu to rozbudowany model relacji business-to-business, w ramach którego prowadzona jest kooperacja z wieloma podmiotami wykonującymi nadruki na gadżetach, a także z wieloma projektantami. W chwili obecnej rusza nowa akcja promocyjna serwisu Grafineo. Jest ona oparta na wyjątkowym  konkursie, w którym każdy może stać się prawdziwym projektantem i zaprojektować koszulkę realizując swoją wizję.

Aby wziąć udział w Konkursie należy najpierw polubić stronę Grafineo na Facebooku, a następnie wykonać zadanie konkursowe polegające na zamieszczeniu projektu swojej koszulki. Jedyne co ogranicza uczestników, to ich wyobraźnia. Dzięki Grafineo mogą oni pokazać światu ciekawą grafikę, śmieszne zdjęcie oraz zaprosić do oceny swojego dzieła znajomych by zwiększyć szansę na wygraną. W konkursie wygrywa 10 najlepszych projektów, które zdobędą najwięcej głosów.

 

 

Konkurs trwa od 13.11 do 14.12.2012. Wyłonienie i ogłoszenie zwycięzców nastąpi do 19.12.2012 na profilu Grafineo oraz Ministerstwo Prawdy w serwisie Facebook.com.

 

Chcesz wziąć udział w Konkursie? Kliknij TUTAJ!

 

2 osób bierze udział w tym konkursie.