Drugi etap Akademii Barmańskiej Stock Prestige!

Pierwsze nagrody zostały już rozdane! Teraz Twoja szansa na wygranie atrakcyjnych nagród jak np. słuchawki Beats by Dre! Pierwsza edycja pokazała nam, że nagrody są niemal gwarantowane! Jeśli więc lubisz mieszać, eksperymentować, tworzyć coś unikalnego czy próbować nowych kombinacji – nie zwlekaj!

Stock Prestige, już po raz drugi zaprasza wszystkich fanów tworzenia drinków do udziału w konkursie pod nazwą Akademia Barmańska.

Wcielając się w wirtualnych barmanów mamy szansę nie tylko wykazać się kreatywnością, ale przede wszystkim wygrać mnóstwo ciekawych nagród.

Zasady rządzące w Akademii Barmańskiej są bardzo proste:

Wystarczy z dostępnych w specjalnej internetowej aplikacji składników stworzyć ciekawego drinka, wymyślić jego unikalną nazwę oraz zebrać pod nim jak najwięcej facebook’owych „lajków”.

Każdego miesiąca w zabawie zostanie nagrodzonych prawie 600 osób, których napoje na bazie wódki Stock zostaną najbardziej docenione!

Pozwól puścić wodzom fantazji, wykreować własny zestaw smakowy i zaskoczyć przy tym znajomych.

Szczegóły konkursu poznasz klikając http://stockacademy.pl

W konkursie do wygrania jest 12 par słuchawek Beats by Dre, 100 shakerów barmańskich, 1000 smyczy sygnowanych logo Stocka.

akademia

Be the first to like.