Co sprawia, że czujesz się piękna?

Każda kobieta jest piękna. Każda ma w sobie coś, co ją wyróżnia i czyni wyjątkową. Annabelle Minerals odkrywa niesamowitą moc każdej z nas, poprzez proponowanie produktów będących połączeniem kosmetyków służących […]
Każda kobieta jest piękna. Każda ma w sobie coś, co ją wyróżnia i czyni wyjątkową.

Annabelle Minerals odkrywa niesamowitą moc każdej z nas, poprzez proponowanie produktów będących połączeniem kosmetyków służących do makijażu i do pielęgnacji. Wszystko to w oparciu o cztery mineralne składniki: rozświetlającą mikę, matujący tlenek cynku, kryjący i chroniący przed słońcem dwutlenek tytanu oraz nadające kolor tlenki żelaza. Tylko cztery składniki a mnóstwo korzyści pozwalających podkreślić naturalne piękno bez efektu maski.

Wszystkie kosmetyki Annavelle Minerals są delikatne, hipoalergiczne, doskonałe dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Wygraj zestaw kosmetyków Annabelle Minerals i przetestuj ich niezwykłe działanie.

Zadanie konkursowe jest proste.

W formie słownej, zdjęciowej lub wideo opowiedz nam „Co sprawia, że czujesz się piękna”?Wiadomość wyślij na konkurs@kobietapo30.pl w tytule wpisz Annabelle Minerals. Nie zapomnij się podpisać imieniem i nazwiskiem.

Zapraszamy do zabawy!
Konkurs trwa do 15 marca

1 osoba bierze udział w tym konkursie