Co mogłabyś robić LEPIEJ?

http://kobietapo30.pl/co-moglabys-robic-lepiej/ Dążenie do doskonałości zajmuje nam niemal każdy dzień. Staramy się być lepsi, działać efektywniej, żyć tak, by tego nie żałować. Każdy ma jednak inne priorytety. Jakie są Twoje? Odpowiedz […]
Dążenie do doskonałości zajmuje nam niemal każdy dzień. Staramy się być lepsi, działać efektywniej, żyć tak, by tego nie żałować. Każdy ma jednak inne priorytety. Jakie są Twoje?

Odpowiedz na pytanie, co mogłabyś robić lepiej i wygraj książki, które pozwolą Ci zrealizować noworoczne postanowienia.

Gretchen Rubin, autorka bestsellerowego „Projektu szczęście”, napisała świetny poradnik „Lepiej. 21 strategii, by osiągnąć szczęście”. Podkreśla w nim wielką rolę nawyku oraz takiego działania, które pozwala nam wiele czynności wykonywać mechanicznie. Dzięki czemu uwalniamy się od obowiązku podejmowania decyzji. Jesteśmy mniej zmęczenie i skuteczniejsi. Jak lepiej się odżywiać, lepiej się bawić, mieć udane życie towarzyskie, odnosić sukcesy w pracy?

Sięgnij po tę publikację. Wygraj jedną z trzech książek. Zapraszamy do zabawy na witrynie kobietapo30.pl – najszybciej rozwijającej się stronie o tematyce kobiecej.

3 osób bierze udział w tym konkursie.