Wygraj „Tajemnice Rutherford Park” Elizabeth Cooke

Do wygrania pięć egzemplarzy powieści Elizabeth Cooke „Tajemnice Rutherford Park”, opisującej historię pewnej arystokratycznej dynastii angielskiej w przededniu wybuchu I wojny światowej.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Do jakiego serialu kostiumowego cieszącego się od czterech lat niesłabnącą popularnością bywa porównywana powieść „Tajemnice Rutherford Park” Elizabeth Cooke?

Zakończenie konkursu 20 września, o godzinie 23:59.

Link do strony z konkursem:
http://booklips.pl/konkursy/ksiazkowe/wygraj-tajemnice-rutherford-park-elizabeth-cooke/

Opis nagrody:
Lady Octavia Cavendish żyje jak w złotej klatce. Fortuna, którą wniosła w posagu, pozwoliła jej mężowi, Williamowi, odnowić oblicze majątku, on sam czuje się jednak uwiązany przez zobowiązania i tytuł szlachecki. Od syna Cavendishów, Harry’ego, oczekuje się, że pójdzie w ślady ojca, ale chłopak żyje swoimi marzeniami: chce zostać pilotem. Tymczasem w pomieszczeniach dla służby pokojówka Emily skrywa tajemnicę, która może okryć ród Cavendishów hańbą. W wigilię Bożego Narodzenia 1913 roku Octavia przyłapuje męża w niedwuznacznej sytuacji z jego okrytą sławą skandalistki piękną kuzynką. Chwilę później Emily wymyka się z domu, by wyjawić światu swój sekret. Na horyzoncie zbierają się czarne chmury, nadciąga wojna, a w Rutherford Park pulsują skrajne emocje…

tajemnice-rutheford-park

1 osoba bierze udział w tym konkursie